Для покарання росії за військові злочини буде створено спеціальний трибунал

  Створення спеціального трибуналу для покарання росії за військові злочини – саме на часі! Про це заявив під час британсько-українського вебінара Джон Віттінгдейл – член британського парламенту з 1992 року, голова «групи дружби» з Україною в Парламенті Великої Британії.

  «Я нещодавно повернувся із Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка проходила у Відні і де йшлося про злочини російської федерації в Україні, – сказав сер Віттінгдейл. – Одне з питань, яке обговорювалося, стосувалося журналістів. Я знаю про жахливі події, які вже відбулися, загибель десятків журналістів. Ми уважно слідкуємо за цими серйозними аспектами війни в Україні».

  Джон Віттінгдейл зазначив, що Велика Британія робить усе можливе для України, в тому числі й у питаннях розслідування військових злочинів російських військових в Україні. Він підтримав ідею створення спеціального трибуналу для покарання воєнних злочинців. А також авторитетний британський парламентар відзначив зусилля Національної спілки журналістів України у боротьбі із російською пропагандою.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 372 доба