У російському НВО «Електромашина» завершили випробування дистанційно керованого бойового модуля «Мисливець», призначеного для бронеавтомобілів «Тайфун-К». Про це повідомляє 

 

Цей варіант модуля відрізняється новим варіантом виконання великокаліберного кулемета 6П49. Про це повідомляє прес-служба Уралвагонзавода (який входить в “Ростех”).

 

“Новий кулемет, створений ВАТ “Завод імені Дегтярьова”, дозволяє значно поліпшити характеристики бойового модуля, підвищуючи конкурентоспроможність нашого виробу і ставлячи його в один ряд зі світовими лідерами. Удосконалення модуля було проведено підприємством в ініціативному порядку” – зазначив головний конструктор по системам управління НВО “Електромашина”, Сергій Абрамов в інтерв’ю ТАСС.

 

За словами Абрамова, партія “Мисливців” для «Тайфунів-К» з новими кулеметами буде поставлена ​​вже найближчим часом. А в майбутньому такий варіант бойових модулів буде поставлятися для Військово-морського флоту і інших зразків спеціальної техніки. 

 

Військові експерти вже не раз критикували специфічну любов військових РФ до бронеавтомобілів з модулями. Справа в тому, що часто модулі коштуть купу грошей і з ним вартість машини перевищує вартість БМП2, БМП1АМ. А по бойовими характеристиками до БМП вона не дотягує. Тож, на думку експертів, необхідність в таких автівках вельми умовна.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial