Діти АТОшників з Дніпропетровської області залишилися в Литві на углубленное навчання

Діти з сімей учасників АТО залишилися у Литві на поглиблене навчання. В Вільнюсі вони приїхали на рік разом з кількома десятками сверстників. Однак за типовими результатами остаточних випробувань отримали можливість вчитися в балтійській країні і далі.

Про це розповів радник голови Дніпропетровській обласній адміністрації Віталій Літвин, пише НОВА.НЕТ з посиланням на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Разом з Почесним Консульством Литви в Дніпрі втілюємо навчальну програму для дітей АТОшників. З 2015 року на навчання в балтійську країну відправили 75 хлопчиків та дівчат. За умовами проекту, в міжнародній гімназії Вільнюса вони проводять рік. Однак ті, хто показує хороші результати на підсумкових іспитах, отримують унікальну можливість – продовжити навчання в балтійській країні далі», – розповів радник глави Дніпропетровської ОГА Віталій Літвин.

В міжнародну гімназію у Вільнюсі відправляють учнів 8 класу. Дітей забезпечують харчуванням та одягом, вони отримують стипендію. А ще для них організовують розважальну програму. Після закінчення навчального року всі учні відправляються на відпочинок у литовські лагеря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *