Діалог можливий лише після виведення військ з тимчасово окупованих територій України, – Зеленський

Діалог можливий лише після виведення військ з тимчасово окупованих територій України, – заявив президент України Володимир Зеленський.  За його словами, якщо українці й надалі жертвуватимуть тисячами життів, щоб домогтися звільнення українських територій, це зашкодить переговорному процесу на довгі роки.

 

  “Ми спостерігаємо дуже конкретний намір окупувати та знищити Україну. Що мені сказати тому, хто хоче нас знищити? У цій розмові не було б сенсу”, – зазначив президент.

 

  Президент України наголосив, що “останньою краплею” стали референдуми щодо анексії росією захоплених територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

 

  Раніше Зеленський заявляв, що росія почала маніпулювати темою переговорів, щоб зупинити визволення України, отримати оперативну паузу під час якої перегрупувати сили та нагромадити ресурси для нового удару.

 

  Інститут вивчення війни (ISW) повідомляв, що риторика російського диктатора володимира Путіна свідчить про те, що він не зацікавлений у серйозних переговорах з Україною і досі вірить у перемогу військовим шляхом.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова