Депутати Верховної Ради розглядають законопроєкт «Про службу військового капеланства»

  Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував народним депутатам прийняти законопроєкт «Про службу військового капеланства» (№4626) за основу в першому читанні. Про це народноа депутатка Євгенія Кравчук повідомила на своїй сторінці у Facebook.

 

  Народні депутати з різних фракцій у січні 2021 року зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №4626 «Про службу військового капеланства». Згідно із документом, капелани будуть консультувати військове командування з питань релігійної ситуації в підрозділі, в пункті постійної дислокації і в районах виконання завдань  повідомляє «Новинарня».

 

  «З початком російської агресії проти України військові капелани стали невід’ємною частиною особового складу в Збройних Силах України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та інших військових формуваннях. Однак вони ще не мають належного соціального захисту, оскільки перебувають там, як цивільні або волонтери. Ми пропонуємо створити відповідну службу і закріпити статус військових капеланів як військовослужбовців», – сказав ініціатор цього законопроєкту, заступник голови фракції «Голос» Роман Костенко.

 

Нагадуємо: