Колишнього депутата сільради судитимуть за участь в організації так званого «референдуму» на підтримку «ЛНР». Про це повідомляє Прокуратура Луганської області.

Прокурори направили до суду обвинувальний акт стосовно депутата VI скликання Талівської сільської ради Станично-Луганського району за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутат взяла участь в організації та проведенні незаконного «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність ЛНР» на території с. Талове.

Відзначається, що у складі «членів виборчої комісії» обвинувачена здійснювала облік осіб, видавала «бюлетені», слідкувала за процесом та порядком голосування.

 

Результати псевдореферендуму на зазначеній «дільниці» було передано до «центральної виборчої комісії» окупаційної адміністрації РФ в Луганській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Цікаво, яке рішення винесе суд?

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial