Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська під час брифінгу розповіла про три етапи перебігу захворювання на COVID-19. Вона наголошує, що цей вірус не можна порівнювати з грипом. Близько 80% хворих одужують на першій стадії захворювання.

 

 Про це Ольга Голубовська заявила на брифінгу, інформує РБК-Україна.

 

 “Нічого спільного з грипом ця хвороба не має. Ні по навантаженнях на систему охорони здоров’я, ні за наслідками для хворого. Коронавірусна інфекція – це тривале захворювання”, – сказала вона.

 

Далі Голубовська акцентувала увагу на трьох етапах розвитку COVID-19:

 

1 етап – це перший тиждень захворювання, коли хворі себе почувають, в основному, практично здоровими. У 80% людей захворювання і закінчується на цій стадії. Пацієнти повинні звертатись до лікаря, пити вітаміни. Інфекціоніст закликала не приймати антибактеріальні і гормональні препарати.

 

2 етап – в цій фазі від 10 до 30% хворих. Ця поразка органів і системи організму. Все лікування спрямоване на стримування “шторму” імунної системи. Триває ця фаза до трьох тижнів. Застосовують всі методи лікування.

 

3 етап – “постковідний синдром”. Пацієнтам потрібно перебувати під наглядом. Людина може до місяця перебуває на лікарняному після одужання.

 

 Щоб не довелося пройти всі етапи хвороби, всім нам необхідно берегтися: в людних місцях та громадських закладах ВСІ мають носити захисні маски та витримувати соціальну дистанцію.

 

А для тих, хто вважає, що «ніякого ковіду не існує» нагадуємо:

 

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, на дев’яту годину ранку в Україні було виявлено рекордну кількість інфікованих від початку епідемії – 7053 особи.

 

З іншими даними можна ознайомитися на сайті «Система моніторингу поширення епідемії коронавірусу»

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial