Чиновник Мінвету не соромиться розміщувати у себе в кабінеті символіку країни-агресора (ВІДЕО+ФОТО)

Чиновник Міністерства у справах ветеранів Андрій Штефанюк тримає у своєму кабінеті прапор Росії на видному місці. Символіку ворожої держави помітили ветерани під час проведення онлайн-захисту конкурсних пропозицій загальнодержавних програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів для виконання з розгляду яких надається фінансова підтримка у 2021 році. 

 

Про це у себе на себе на сторінці повідомляє депутат Харківської обласної ради від партії “Європейська Солідарність” Ольга Лехан.

 

Під час відеоконференції хтось з працівників технічного персоналу Міністерства ветеранів випадково кілька разів відкривав фотографію Андрія Штефанюка. На фотографії було добре видно, що чиновник тримає у своєму кабінеті, на шафі, російський триколор. 

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

 

У нашої ветеранської спільноти виникає декілька закономірних питань. По-перше,  чому Андрій Штефанюк тримає ворожу символіку у себе в кабінеті? По-друге, як до цього ставляться його колеги по роботі, які заходять до нього у кабінет у справах та бачать цей прапор? По-третє, чому керівництво Міністерства ветеранів не звертає уваги на такі дії свого підлеглого? Можливо все міністерство має такі самі  прапорці та георгіївські стрічки у себе в кабінетах? 

 

Втім, це не все, що можна розказати про Андрія Штефанюка. З 2018 року він працює у Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на посаді Головного спеціаліста відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації. Після створення Міністерства у справах ветеранів Штефанюк перейшов працювати до новоствореного органу на посаду Генерального  директора Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана.

 

Полюбляє Андрій Штефанюк і іншу ворожу символіку. Так, у себе на сторінці в Фейсбук, від 9 червня 2014 року, він пише, що пишається тим фактом, що російський військовий діяч Сергій Долотін отримав посаду генерала. Цілком логічно припустити, що Штефанюк не лише пишається досягненнями свого однокурсника, але й підтримує з ним зв’язки. Ну і георгієвська стрічка та радянське “товаріщі” додає характерного нальоту всій цій картині. 

 

 

 

А ще наш чиновник дуже сильно переймається долею такого собі Вадима Негатурова, який 2 травня 2014 року допомагав антимайданівцям вбивати українців в Одесі. Згодом сам Негатуров загинув під час пожежі в Одеському будинку профспілок.

 

 

Вадим Негатуров з прапором російських неофашистів у таборі Антимайдану на Куліковому полі в Одесі

 

 

У підсумку залишається лише висловити своє здивування тому факту, що людина, якій небайдужа Росія та представники руського миру, досі опікується справами ветеранів війни з РФ.