Чому не Донбасі не спрацьовують заклики: «Потрібно просто перестати стріляти» та «…Це ви не вмієте домовлятися!»

 У штабі ООС на 10 листопада було анонсовано запуск нового КПВВ “Щастя”. Рішення про створення нового КПВВ було ухвалено 22 липня 2020 року під час зустрічі Тристоронньої контактної групи і достатньо розрекламоване у ЗМІ. До будівництва пішохідного сполучення залучено представників військово-цивільних адміністрацій Луганської області, робітників Попаснянського районного водоканалу та регіональної служби автомобільних доріг, було вбухано купу коштів… Але попри «домовленості» все вперлося у непохитну відсутність «доброї волі» з боку російських окупантів.

 

 Російські найманці не пропустили на окупований Донбас людей, яких вранці, 10 листопада 2020 року, на виконання «раніше досягнутих домовленостей», оформили українські прикордонники в КПВВ “Щастя”. Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби.

 

Нагадуємо:

 Автобусом, яким забезпечила українська сторона, повернулося назад шестеро осіб, які вирішили потрапити «на ту сторону», у тому числі двоє дітей. Ще двоє осіб повернулися до українського КПВВ самостійно. Більше бажаючих потрапити на непідконтрольну Україні частину Донбасу через КПВВ “Щастя” не знайшлося, повідомили у відомстві.

 

 Нагадаємо, Україна першою відновила роботу всіх семи контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі. Схоже, мирні ініціативи української сторони окупантам зовсім непотрібні, як і в цілому піклування про мешканців Донбасу.

 

Читайте також: