Через рашистські обстріли Запорізька АЕС повністю знеструмлена – електропостачання відновлено (ДОПОВНЕНО)

  Внаслідок рашистських ракетних обстрілів 09 березня 2023 року, о 3:53 ночі, була знищена остання лінія зв’язку окупованої рашистами Запорізької АЕС з українською енергосистемою. У разі неможливості поновлення зовнішнього живлення станції протягом тривалого часу може статись аварія з радіаційними наслідками для всього Світу.

  Наразі станція знеструмлена і перейшла в режим блекауту вшосте за час окупації, 5-й та 6-й енергоблоки переводяться в холодний стан, увімкнулись 18 дизель-генераторів для живлення власних потреб ЗАЕС. Пального для їхньої роботи вистачить на 10 діб, повідомили у «Енергоатомі».

  Крім того, усі вітчизняні атомні електростанції, які перебувають на підконтрольній Україні території, розвантажили потужність через загрозу ракетних обстрілів. Станом на 6.30 ранку усі енергоблоки сумарно видають в енергосистему 4700 МВт.

  Розпочався зворотний відлік часу.

ДОПОВНЕНО

Запорізьку атомну електростанцію знову під’єднано до мережі – фахівці відновили енергоживлення. Про це повідомило Укренерго в четвер, 9 березня. “ЗАЕС переходить із дизель-генераторів на отримання електроенергії для власних потреб з Об’єднаної енергосистеми України”, – йдеться у повідомленні.

НАГАДУЄМО:

Рашисти завдали масованого ракетного удару по Україні