Часопис війни – триває 431 доба широкомасштабної збройної російської агресії

  На початок 431 доби широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України, противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом минулої доби ЗСУ відбили 58 ворожих атак. В епіцентрі бойових дій Бахмут та Мар’їнка, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін.
На Лиманському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії у напрямку Білогорівки.
На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої у місті Бахмут. Ворог захопив медичний коледж. Триває наступ рашистів на Хромове. До того ж, противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Іванівського та Предтечиного.
На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії в районі населених пунктів Авдіївка та Первомайське – успіху не мав. Противник зосередив резерви в Крутій Балці і саме з неї останній час проводить штурмові дії в напрямку на Авдіївку.

На Мар’їнському напрямку відбито атаки противника в районах Мар’їнки та Новомихайлівки. Але рашисти звітують про якісь успіхи на захід від центру Мар’їнки.
На Шахтарському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив.
На Запорізькому та Херсонському напрямках – без змін, противник обороняється.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – триває 430 доба