Часопис війни, 491 доба – головні події на фронті

Триває 491 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Протягом доби відбулось 40 бойових зіткнень, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

Лиманський напрямок. Ворог продовжує локальні наступальні дії південніше висоти 88.3 на позиції наших військ у районі Серебрянського лісництва. Рашисти активно обстрілюють Ямполівку та Кислівку.

Бахмутський напрямок. Сили Оборони мають частковий успіх по трасі зі Слов’янська на Бахмут. Тривають бої біля Берхівки та Кліщіївки. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Оріхово-Василівки, Богданівки та Білої Гори. На сході у напрямку Кліщіївки наші війська пройшли вперед на 1,2 км, а у напрямку Курдюмівки – на 1,5 км. Тривають запеклі бої на флангах Бахмуту.

Авдіївський напрямок. Рашисти продовжують спроби хоч чогось досягти біля Первомайського та здійснив безуспішні наступальні дії в районі Авдіївки та Сєверного.

На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили усі атаки противника в районі руїн колишнього міста Мар’їнка.
 
На Шахтарському напрямку ворог провів безуспішні наступальні дії в напрямку Новомихайлівки.

Бердянський напрямок. Тривають бої по лінії північніше населених пунктів Степове-Приютне-Старомайорське. ЗСУ просунулися на 1,3 км. 

Запорізький напрямок — тривають бої північніше Роботиного.

На Росії затримали причетних до “Заколоду Кувалди”. Рашистського генерала Суровікіна схопили і відправили до СІЗО «Лефортово», повідомляє The Moscow Times, посилаючись на два джерела з апарату міноборони рфії. Також затриманий його заступник генерал-полковник Юдін. Їх заарештовано за держзраду. Зазначається, що Суровікін був проінформований про «військовий переворот», і всіляко сприяв його реалізації.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 490 доба