Часопис війни, 467 доба – огляд подій на фронті

  Триває 467 доба війни. Протягом минулої доби відбулось 29 бойових зіткнень,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. За останню добу суттєвих змін лінії фронту не зафіксовано. Найгарячішими ділянками фронту є Авдіївський та Запорізький напрямки.

На Слобожанському напрямку минулої доби рашистська ДРГ здійснила невдалу спробу проникнення через державний кордон України в районі населеного пункту Зелене Харківської області. 

На Куп’янському напрямку протягом доби, що минула, противник вів безуспішні наступальні дії поблизу Новоселівського.

На Лиманському напрямку протягом минулої доби ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки.

На Бахмутському напрямку противник вів наступальні дії у напрямку Іванівського, успіху не мав. Прігожин підтвердив, що південно-західні околиці міста Бахмут російські війська втратили і вони знову перейшли під контроль ЗСУ.

На Авдіївському напрямку тривають бої в районах  Кам’янки, Водяного Первомайського.
На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили усі атаки противника в районі міста Мар’їнка.
На Шахтарському напрямку ворог обстріляв Вугледар, Пречистівку та Новоукраїнку.
На Запорізькому напрямку тривають бої вздовж лінії зіткнення від Левадного до Нескучного. Села Новодарівка (Запорізька область) та Ненудне (Донецька область) перейшли під контроль ЗСУ. Про це повідомляють рашистські телеграм-канали. Офіційних коментаріїв від ГШ ЗСУ із цього приводу оприлюднено не було.
На Херсонському напрямку противник продовжує вести оборонні дії.
Синьо-жовта істерія в Російській Федерації. На території тимчасово існуючої РФії  набирають обертів репресії за демонстрацію предметів, або прапорів, які містять поєднання жовтого та синього кольорів. Під переслідування потрапляє, навіть, символіка, яка належить повітряним силам рф, прапор республіки Тива, прапор міста Улан-Уде, біло-синій з жовтим левом прапор міта Бєлгород та багато чого іншого. Рашистські репресивні органи за замовчуванням сприймають будь-які поєднання синього та жовтого кольорів як демонстрацію солідарності з Україною. Істерія все частіше продукує доноси росіян один на одного та постійно створює конфузи.
 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 466 доба – огляд подій на фронті