Часопис війни, 435 доба

  Триває 435 доба війни. Противник і надалі зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – відбито 40 ворожих атак. Найзапекліші бої ведуться за Бахмут та Мар’їнку,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не проводив. Обстрілів противника зазнали Тополі, Кам’янка, Фиголівка, Новомлинськ, Дворічна, Западне, Лиман Перший, Кислівка, Крохмальне та Берестове Харківської області.

Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артперестрілки.

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки, з метою пошуку слабких місць в нашій обороні.

На Бахмутському напрямку тривають вуличні бої у місті Бахмут. Ворог продовжує атакувати західну частину міста, щоб вкластися  в черговий “дедлайн путіна” – захоплення міста хоча б до 9 травня. Але через втрати “м’яса” за останні дні наступ може бути вдалим лише за умови, якщо рашисти перекинуть у Бахмут такі дорогоцінні для них резерви з навколишніх сіл. 

  Протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Нью-Йорк.

На Авдіївському напрямку противник  вів наступальні дії в районі Сєверного.

На Мар’їнському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення. Відбиті численні ворожі атаки в районах Мар’їнки та Новомихайлівки.

На Шахтарському напрямку ворог обстріляв населені пункти Вугледар, Богоявленка, Новоукраїнка, Пречистівка, Золота Нива та Шахтарське

На Запорізькому та Херсонському напрямках – без змін, противник обороняється.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 434 доба