Часопис війни: 396 доба

  За інформацією пресслужби ГШ ЗСУ за минулу добу наші воїни відбили 85 атак російських окупантів. Ворог продовжує атакувати на трьох головних напрямках, проте стратегічного чи тактичного успіху так і не досяг. Основні зусилля зосереджені  на веденні наступальних дій в районах Лиман, Бахмут, Авдіївки, Мар’їнки. 

  Сватівський напрямок — тривають локальні бої.

  Бахмутський напрямок — тривають бої по лінії Білогорівка(Л)-Спірне. Біля траси на Слов’янськ ворог хоч і здійснює спроби просування, але не має достатньо сил для цього. Зафіксовано бій в Бахмуті на вулиці Зеленій. На півдні міста тривають важкі бої, рашисти використовують артилерію. Біля Іванівського не припиняються спроби штурму рашистами наших позицій.

  Авдіївський напрямок. Продовжуються наступальні дії ворога в багатьох місцях, але помітних змін лінії фронту не зафіксовано.

  Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.

  Враховуючи що останні кілька місяців рашисти намагаються демонструвати досить інтенсивну динаміку штурмів, виникає питання наскільки в них ще вистачить сил, бо результати та втрати, схоже, не виправдовують поставлених цілей.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 395 доба