Часопис війни: 382 доба

  Триває 382 доба війни. “Злочинний російський уряд не відмовляється від своїх намірів щодо окупації території України шляхом застосування як своїх власних збройних сил та ПВК, так і збройних формувань квазіреспублік, продовжуючи вести широкомасштабну збройну агресію”, – розповів про оперативну ситуацію станом на 06.00 (12.03.2023 р.) речник Генерального штабу Збройних Сил України Олександр Штупун. (кому цікаво, можна переглянути ВІДЕО, перейшовши за посиланням).

    За інформацією deepstatemap ситуаця на фронті станом на 11 березня 2023 року має наступний вигляд.

  Сватівський напрямок. Тривають локальні бої на ділянці фрнту від Площанки до півдня н.п. Діброва.
Бахмутський напрямок. Тривають бої в самому Бахмуті. Ситуація в місті та навколо міста традиційно важка та критична, але гарнізону та силам навколо вдається стримувати натиск ворога, хоча кожен день це робити стає тяжче. Ворог атакує з півдня і намагається просунутися в бік центру міста. Тривають бої по лінії Оріхово-Василівка – Залізнянське.

  Авдіївський напрямок. Противнику вдалося зайти і закріпитися в Красногорівці(А) та намагаються оволодіти Кам’янкою. Тривають спроби рашистів атакувати в напрямку на Сєверне.

   Дуже схоже, що надалі ворог збирається вийти до Степового та Орлівки, щоб оточити Авдіївку. Шансів захопити її в лоб у рашистів немає, і вони добре розуміють.

  В Мар’їнці тривають запеклі бої.

  Запорізький та Таврійський напрями — без змін.

  НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 381 доба