Часопис війни: 372 доба 

  Триває 372 доба війни. За інформацією із соцмереж можна скласти наступну картину подій на фронті.

  Сватівський напрямок. Тривають бої в лісах Кремінної. Біля Площанки ворог має частковий успіх.

  Бахмутський напрямок. Рашисти намагаються вклинитись з півночі аж до Хромового-Богданівки. Схоже, головна ціль ворга – перерізати трасу з Костянтинівки хоч в якомусь її місці.

  Тривают важкі бої на східному березі Бахмута, ворог продовжує атакувати. Що відбувається на східному березі Бахмута точно невідомо.

  Рашисти продовжують атакувати з Берхівки та Ягідного, проте їх вдається стримувати. На південь від міста триває масована атака на позиції ЗСУ по лінії гаражів та маріупольського кладовища.

  Район Іванівського мабуть єдиний, де ініціатива не за ворогом. Противник відновив штурмові дії в бік Білої Гори та Диліївки.

  Авдіївський напрямок. Тривають бої біля Водяного та Невельського. Ворог не полишає спроб захопити Красногорівку та покращити тактичне становище на захід та північ від Новобахмутівки. Чергові спроби атакувати Вугледар були відбиті. Тривають бої в Мар’їнці

  Запорізький та Таврійський напрямки — без змін.

  Росія програла під Вугледаром найбільшу танкову битву у війні, втративши понад 130 одиниць бронетехніки, повідомляє The New York Times.

  Армія Путіна загрузла в багнюці, як армія Гітлера в 1941 році Багниста пора «распутиці» / “rasputka”/ створила складні умови на полі бою під Бахмутом, – йдеться у публікації в сьогоднішньому випуску ??британської газети The Daily Telegraph. Коли німецькі Leopards та британські Challengers наприкінці місяця досягнуть поля бою, грязюка висохне і ущільниться…

  Війна з рф триватиме ще щонайменше рік, – головний радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров. «Враховуючи розміри рф та її ядерну зброю, неможливо завдати їй повної поразки в сенсі беззастережної капітуляції. Але поразка на полі бою можлива. Питання полягає у відвоюванні територій на Азовському морі та Кримському півострові», — додав радник головнокомандувача ЗСУ.

  НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 371 доба – перший день календарної весни