Часопис війни: 362 доба

   Триває 362 доба російського широкомасштабного вторгнення. За інформацією пресслужби генштабу ЗСУ противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Гряниківка Харківської області; Білогорівка Луганської області; Васюківка, Дубово-Василівка, Берхівка, Бахмут та Іванівське Донецької області.

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

https://deepstatemap.live/#11/48.2219/38.2448

    За інформацією deepstatemap на Сватівському напрямку ворог атакує з Площанку та Креміннуї – успіху немає. Останнім часом темп ворога лінійно йде на спад.

  На  Бахмутському напрямку рашисти ведуть наступ на Берхівку та Ягідне, проте ЗСУ вдалося збавити темп ворожого наступу. Тривають міські бої в самому Бахмуті, на півдні міста противник намагається посилити тиск, але безуспішно.

  Ворог націлений оточити Бахмут з півночі та півдня. Ситуація важка, але контрольована. Рашистам не дають здійснити оточення – як тільки на виступах починає концентруватися особовий склад окупантів, то наша артилерія наносить вогневе ураження (рідко, але мітко). Ніхто не може гарантувати, що Бахмут стоятиме і надалі, але як сказав президент Зеленський: «Бахмут триматимуть доки це буде розумно».

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 361 доба