Часопис війни: 329 доба

  Триває 329 доба доба російського широкомасштабного вторгнення. Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що основні зусилля ворог зосереджує на веденні наступу на Бахмутському напрямку, веде безуспішні наступальні дії на Авдіївському напрямку. (КАРТА)

  Підрозділи Сил оборони відбили атаки рашистських окупантів в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Сіль, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Водяне, Невельське, Мар’їнка і Побєда на Донеччині.
 
  На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка залишається сталою.
 
  Протягом минулої доби противник продовжував здійснювати артилерійські та мінометні обстріли вздовж усієї лінії зіткнення.
 
 

Продаж американських літаків F-16 Туреччині може спричинити політичну кризу в Греції

   На росії є людський ресурс для мобілізації, на збереженні у них велика кількість радянського озброєння. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі одного українського телеканалу. Він сказав: «Бліцкриг провалився – це означає, що потрібно затягувати війну. В принципі, коли ми говоримо про таку сировинну економіку, якою є рф, то людський ресурс там є. Мобілізовувати їм ще є кого, кордони закриють і, в принципі, мобілізаційний потенціал зберігається. На консервації, на збереженні ще велика кількість радянського озброєння».

  Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України додав, що попри те, що на збереженні неякісне, погане озброєння, завестись, поїхати і вистрілити старі радянські танки матимуть змогу. 

  Юсов зазначив, що в геополітичному сенсі режим путіна і так звана російська федерація вже програли, і це для всіх очевидно.  Але саме продовження війни гарантує збереження влади “колективному путіну”.

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 328 доба