Часопис війни: 220 доба

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на початок доби війни підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Стельмахівка і Червонопопівка Луганської області та Соледар, Красна Гора, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Водяне, Первомайське, Красногорівка, Мар’їнка, Побєда і Новомихайлівка на Донеччині.  (КАРТА)


  Активні бойові дії тривають у районі Кремінної. У Сватовому та Білогорівці більш менш спокійно останнім часом. Зима та морози позитивно впливають на рух активних бойових дій. Наші хлопці тиснуть в районі Діброви й Червонопопівки, повідомив Голова військової адміністрації Сєверодонецького району Роман Власенко.


  За наявною інформацією, значна кількість озброєння та військової техніки, що прибуває для навчання особового складу противника до республіки білорусь із російської федерації знята із довготривалого зберігання та потребує обслуговування. Також відомо, що до робіт на цій техніці залучаються білоруські військовослужбовці.


  Відзначається тенденція до погіршення морально-психологічного стану особового складу ворога. Так, серед військових 127-ї окремої розвідувальної бригади, що дислокується в тимчасово окупованому Севастополі, шириться думка про закінчення війни на будь-яких умовах.

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 319 доба