Часопис війни: 303 доба (КАРТА)

  Триває 303 доба російського широкомасштабного вторгнення. Пресслужба Генштабу ЗСУ повідомляє, що минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки рашистських окупантів в районах населених пунктів:
  • Високе Сумської області,
  • Хатнє на Харківщині,
  • Стельмахівка, Андріївка, Надія, Макіївка, Площанка, Червонопопівка і Діброва Луганської області,
  • Новоселівка, Ямполівка, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Майорськ, Нью-Йорк, Водяне, Красногорівка і Мар’їнка на Донеччині.
 
  За останні кілька діб ворог захопив Яковілвку та Білогорівку і намагається вести наступ на Веселе Роздолівку і Соледар (з північного сходу).
 
  На південь від Курдюмівки рашисти змогли форсувати канал і захопити на західнму березі плацдарм розміром приблизно 1х05 км. (КАРТА)
 
 
 
 
Заставка КАРТИ
  На Волинському і Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. На території республіки білорусь військові комісаріати проводять перевірку приписного складу. Особлива увага приділяється старшим офіцерам, які перебувають у запасі.
 
  За інформацією із соцмереж стало відомо, що путін і лукашенко домовилися, що в січні-лютому 2023 року на території білорусі буде земітовано чергові військові навчання у яких візьмуть участь близько 100.000 осіб.
 
  Після їх завершення (а може і до оголошення про їх завершення) не виключено повторення сценарію лютого 2022 року – нападу на Україну з території білорусі. Не виключено, що це тільки плани, яких у кремля дуже багато. За даними ГШ ЗСУ ознак формування наступальних угруповань противника на даному напрямку не виявлено.
 
Заставка КАРТИ
Заставка НАГАДУЄМО
нова