Часопис війни: 298 доба (КАРТА)

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ російські загарбники продовжили докладати зусиль для покращення тактичного положення на Лиманському напрямку та зосередили головні зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

 

  За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки російських окупантів в районах понад п’ятнадцяти населених пунктів. Серед них – Стельмахівка і Серебрянське лісництво Луганської області та Верхньокам’янське, Виїмка, Веселе, Бахмут, Кліщіївка, Опитне, Первомайське, Невельське і Красногорівка на Донеччині.
 
  З інших джерел стало відомо, що підрозділи ЗСУ залишили н.п. Яківлівка. Рашисти просунулись вперед на кількасот метрів в напрямку н.п. Підгороднє, Бахмут, Курдюмівка, Озарянівка. 
 
 В районі Авдіївки рашисти намагаються обійти підрозділи з півночі і півдня, тим самим створиривши загрозу оточення змусити їх відступити. Але лінія фронту на цій ділянці за минулу добу не змінилася.
 
  
Заставка КАРТИ

  Рашисти змінили тактику ведення бойових дій, і це дало свій ефект. Тепер вони діють малими піхотними добре скоординованими групами. В них велика кількість втрат, але люди ніколи не були пріоритетом в Росії, – Олександр Сирський спілкується з виданням The Economist.

 

  Путін готовий до загибелі всіх  300 тис. мобіків, вважає NYT. Це приблизно втричі перевищує його втрати на цей момент. Нажаль, НАТО дуже сильно помиляється. Путін готовий змиритися з загибеллю  усіх російських громадян, аби залишитися при владі.

 

Заставка НАГАДУЄМО