Часопис війни: 294 доба

  Пресслужба Гнштабу ЗСУ інформує, що на початок 294 доби війни підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників в районах населених пунктів Гряниківка Харківської області; Новоселівське, Червонопопівка, Серебрянське і Білогорівка на Луганщині та Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Курдюмівка, Невельське, Мар’їнка, Побєда і Новомихайлівка Донецької області.

 

  За інформацією з інших джерел стало відомо, що в районі Сватово рашисти наступали одразу на п’яти напрямках. Про якісь зміни лінії фронту ні ГШ ЗСУ, ні рашистські пропагандисти не повідомляють.


  На Сіверскому напрямку рашисти ведуть атаки на Біоргорівку і Верхньокам’янське. Атаки на ці населені пункти тривають останні півтора місці. Але лінія фронту на цій ділянці залишається практично без змін.


  На Бахмутському напрямку рашисти мають успіх в районі н.п.Яківлівка. Тривають запеклі бої. Також російські окупанти намагаються наступати на Соледар і село Бахмутське.


  Зосередивши багатократну чисельну перевагу рашисти змогли відтіснити ЗСУ до східних околиць Бахмута. Там тривають дуже запеклі бої. На ЗСУ тисне рашистське угрупування чисельністю в 35-40 тисяч.


  Точаться бої в районі н.п.Клищаївка. Окупанти вже другий день намагаються просунутися в район н.п. Північне та Дружба. Але ЗСУ стримують наступ.


  Тривають бої в промисловій зоні Авдіївки. Лінія фронт залишається без змін.


  Бої за Мар’їнку теж не припиняються, але просувань окупантів тут теж не помічено.


  На Вугледарському напрямку рашисти припинили активні наступальні дії. Триває перегрупування підрозділів рашистів.


  На Запорізькому та Херсонському напрямках істотних змін на лінії фронту не відбулося.

 

Заставка НАГАДУЄМО