Часопис війни: 292 доба

  Триває 292 доба війни. Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки, Макіївки і Серебрянського лісництва Луганської області та Верхньокам’янського, Білогорівки, Соледара, Юр’ївки, Красногорівки, Мар’їнки, Новомихайлівки та Времівки Донецької області. Про це у Facebook повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

 

  В ефірі телемарафону «Єдині новини» речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий розповів, що на сьогодні Схід України головні зусилля ворог спрямовує на захоплення Бахмуту та просування на Авдіївському напрямку.

 

  “Російські окупанти намагаються контратакувати в окремих місцях на Луганському напрямку. Проте ми зустрічаємо його жорстким опором наших сил”, — поінформував полковник Сергій Череватий.


  Речник Східного угруповання військ ЗСУ також повідомив, що ворог змушений міняти тактику ведення бойових дій, але це також не приносить кремлю жодного успіху.


  “На головному для ворога напрямку — Бахмутському — окупанти перейшли від тактики використання ротних та батальйонних тактичних груп до застосування штурмових загонів для виконання суто атакуючих завдань. Але ми все це відслідковуємо і знищуємо їх ще здалеку, на значній відстані від наших позицій”, — уточнив офіцер.


  Полковник Сергій Череватий звернув увагу на те, що українці перемагають ворога і в майстерності нанесення вогневих ударів. “Ми діємо за принципом: «Один удар — одна знищена ціль». Натомість окупанти нерозумно витрачають власні боєприпаси та абсолютно не жаліють своїх мобілізованих солдатів, коли женуть їх без належного екіпірування та підготовки під вогонь наших стволів”, — зазначив речник Східного угруповання військ.

 

Заставка НАГАДУЄМО