Часопис війни: 224 доба

  За інформацією Інституту вивчення війни ISW ЗСУ продовжували досягати значних успіхів на півночі Херсонщини, обрушуючи нечисленні позиції росіян у цьому районі, одночасно продовжуючи наступ у Харківській та Луганській обл.


  Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що противник не припиняє ведення наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках. За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Стрілеча, Зелене, Майорськ, Спірне, Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Курдюмівка, Новомихайлівка та Вугледар.

Під час залишення противником населених пунктів Херсонської області ворог мінує об’єкти інфраструктури та приватні помешкання, забороняє будь-яке переміщення місцевих жителів.


  Рашисти продовжили завдавати артилерійських, авіаційних та ракетних ударів по об’єктам цивільної інфраструктури в Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській областях. За ніч ворогом запущено близько 16 іранських дронів-камікадзе. 6 дронів-камікадзе, долетіла до своїх цілей у м. Біла Церква.


 Оголошена Путіним “моГілізація” більше впливає на внутрішню ситуація на Росії, ніж на війну в Україні, прискорюючи розломи в інформаційному просторі та підриваючи путінські наративи. Кремль наказав місцевим адміністраціям фінансувати значну частину мобілізації з місцевих бюджетів. Керівництво силових структур РФії намагається зберегти свій внутрішній апарат, бо моГілізація виснажує можливості створення додаткових сил для ведення бойових дій.


  На Росії в Омській області нема чим платити зарплату мобікам. Губернатор Омської (народної республіки) області Олександр Бурков заявив, що “ОмНР” не має грошей для виплат мобілізованим громадянам. Також він зазначив, що область має дефіцит бюджету понад 13 млрд рублів. У зв’язку з цим Бурков запропонував перекласти навантаження на бізнес, «рекомендуючи» йому виплатити мобікам суму в розмірі місячної зарплати.


   Втрати рашистів за останні три доби зросли з 60 тисяч до 61 тисячі.


  Заявку України про вступ до НАТО підтримали 11 країн: Канада, Польща, Словаччина, Чехія, Румунія, Литва, Естонія, Латвія, Хорватія, Чорногорія, Північна Македонія – голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

 

Заставка КАРТИ
Заставка НАГАДУЄМО
нова