Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб, від імені ветеранської спільноти України, подякував парамедику медичного батальйону «Госпітальєри» за врятовані на війні життя, за мужність та особистий внесок в захист державних кордонів України та побажав подальших успіхів та здоров’я.

 

В свою чергу,  парамедик Віктор Ніколайчук побажав колективу новоствореного міністерства у справах ветеранів, натхнення  у непростій справі, повернення ветеранів  війни до мирного життя в суспільстві.

Віктор Ніколайчук з липня 2015 року проходив службу у складі медичного батальйону «Госпітальєри» Української добровольчої армії. Надав медичну допомогу сотням поранених, провів десятки надскладних операцій, які врятували нашим захисникам життя.

За особисту мужність, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу нагороджений медаллю «За врятоване життя».

Медаль «За врятоване життя» — державна нагорода України для нагородження громадян України, іноземців та осіб без громадянства за врятування життя людини, активну благодійну, гуманістичну та іншу діяльність у справі охорони здоров’я громадян, запобігання нещасним випадкам з людьми.

20 травня 2008 року Указом Президента України В.А.Ющенко №461/2008 затверджене Положення про медаль «За врятоване життя».

 

Медаль «За врятоване життя» розміщується на лівому боці грудей після медалі «Захиснику Вітчизни».
 
Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial