Британські військові знайшли «дірки» в протиповітряній обороні (ППО) російської армії, що дозволяє винищувачам «п’ятого покоління», таким як F-22 Raptor і F-35 Lightning II (на фото), наближатися до повітряного простору РФії, уникаючи передчасного виявленими системами ППО C-400 «Тріумф». Про це повідомляє журнал The National Interest.

 

У мережі інтернет поширюються повідомлення, що Королівські військово-повітряні сили (RAF) і Королівський військово-морський флот (RN) збільшили кількість патрулів біля кордонів Російської Федераці де несуть «бойове чергування» С-400, та більш старіші С-300.  ВПС і ВМС Великої Британії вдається здійснювати успішне радіоелектронне придушення цих радіолокаційних систем.

 

Митрополит РПЦ Платон на окупованому рашистами Криму освячує зенітну ракетну систему С-400 (Феодосія, 14 січня 2017 року)

 Королівські військово-повітряні сили та Королівський військово-морський флот не вдавалися до суцільної організовані перешкоди роботи російських засобам ППО, оскільки подібні дії є загрозою національній безпеці РФії та фактично можуть стати сигналом до початку військових дій.

 

 Однак під час нещодавніх навчань Україна-НАТО відпрацювання «постановки перешкод» здійснювалося вже у «досить широких масштабах», бо на озброєнні українських  ППО також є ЗРК “С-300”. Про те, що це відбудеться всі «зацікавлені сторони» були поінформовані завчасно – під час військових навчань це цілком допустиме явище.

 

 EurAsian Times також повідомила, що військові Сполученого Королівства просканували частоти системи оборони, що дозволить визначити вразливості російської зенітної платформи. Якщо це правда, то для «літаків-невидимок», як F-22 Raptor або F-35 Lightning II Joint Strike Fighter, з’явилися можливості наближатися до російського повітряного простору уникаючи завчасного виявлення потужним радаром на С-400.

 

Рекомендуємо:

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: таємні схеми міської влади
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial