Британські спецпризначенці повторили в житті місію з комп’ютерної гри

Любителі ігор все ще пам’ятають першу місію в грі “Сall of Duty: Modern Warfare”. Головний герой разом із загоном елітного британського спецназу (SAS) спускався з вертольота і захоплював корабель. Практично ідентичний сюжет вчора стався близько британських вод. Всього в шести милях від Айл-оф-Уайт 16 британських спецназівців звільнили захоплений танкер.

 

Все почалося на початку жовтня, коли нафтовий танкер “Морська Андромеда” вийшов з нігерійського Лагоса. Корабель був практично порожній, а на борту перебувала команда з 22 осіб. Однак рівень безпеки в таких африканських країнах залишає бажати кращого.

 

Під час заправки корабля, на борт проникли відразу 7 злочинців. Бандити легко змогли сховатися на величезному кораблі. На своєму шляху корабель встиг зупинитися біля Канарських островів і французького містечка Сен-Назар. Нарешті недалеко від англійських берегів, хтось із команди наткнувся на непроханих гостей. Почалася сутичка, а капітан подав сигнал про лихо. Кораблю відмовили в можливості зупинки в Саутгемптоні, а з настанням темряви розпочалася спеціальна операція. 4 вертольоти висадили елітний загін, який швидко впорався із завданням.

 

Деталей нічної операції не так багато, але міністерство внутрішніх справ не розглядає терористичний сценарій. Ніхто з команди корабля не постраждав.

 

Нагадаємо:

 

ЗМІ: донбаські терористи купують англійську зброю. Великобританія виражає “стурбованість”