На міжнародній оборонній виставці IDEX в Абу-Дабі відомий актор Стівен Сігал виступив в якості офіційного представника бренду Streit Group. Як повідомляє Оxu.az, найбільше Сігалу сподобалася амфібія під назвою Storm, розроблена Streit Group спільно з українською Highland Systems.

 

  Стівен Сігал на прем’єрі амфібії заявив, що її дизайн виглядає як симбіоз Lamborghini і винищувача з технологією Stealth: «Ця машина чудова, вона здатна на багато що. Може ходити по воді, по суші, вона броньована і захищена від бомб. Це приголомшливо, – пояснив свій вибір Сігал.

 

 Прототип автомобіля Storm почали розробляти в Києві в 2018-му. Над ним працювала команда із шести осіб – автомеханіків, водіїв, слюсарів. Прототип був на гусеничному ходу але з дизельним двигуном. Він добре тримався на воді і успішно пройшов випробування на Дніпрі. Однак створити повноцінний зразок в Україні не знайшлося можливості. Тому команда розробників переїхала в ОАЕ. У партнерстві з відомою оборонною компанією Streit Group українцям вдалося зібрати перший дослідний зразок з електродвигунами за п’ять місяців.

 

 Броньована амфібія оснащена двома основними електродвигунами сумарною потужністю 590 к.с. Додатковий електромотор потужністю 200 к.с. потрібен для руху по воді. Заряджати акумулятори можна за допомогою дизельного генератора. Він витримує хвилю до 1,5 м. На піску здатний розвивати швидкість до 140 км/год. У гібридному режимі всюдихід може рухатися 18-36 годин, на електротязі – 1,5-3,5 години.

 

  Максимальна швидкість Storm на суші – 140 км/год, а на воді – до 30 км / год. Він обладнаний композитними гумовими гусеницями. Тиск на грунт при повній масі 8 т становить 0,23 кг/кв. см. Заявляється, що завдяки цьому амфібія може проїхати над деякими мінами без їхнього спрацьовування. Варто відзначити, що за даними з відкритих джерел, майже такий же тиск на грунт надає український транспортний всюдихід ХТЗ-3Н маса якого перевищує 10 т.

 

 Маса бронемобіля – 8 тон, вантажопідйомність – 2 тони. Завдяки грамотно розподіленому навантаженню на композитні гусениці (230 грамів на кв.см) Storm може долати навіть  протитанкові мінні поля, а також залишатися невидимим для тепловізорів з вимкненим ДВС.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial