Британські інструктори підготували майже 10 тисяч військових ЗСУ

b5cdf4600ad847ea525f19ab10415870d8adb177-696x464

Уже протягом трьох років військовослужбовці Великої Британії допомагають українцям обороняти свою територію, підготувавши понад 9,5 тисяч військовослужбовців з різних питань: від рятування життя та надання медичної допомоги до розвитку професійних навичок.

Таку заяву зробив державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вілльямсон під час зустрічі зі своїм українським колегою Степаном Полтораком у Києві, інформують у прес-службі Міноборони.

Вони провели переговори з різних питань, серед яких – реформи, пов’язані зі збройними силами та співпраця між відомствами у військовому та військово-промисловому комплексах.

“Наші переговори були дуже продуктивними: ми обговорили багато питань. І це не дивно, бо між нашими країнами є багато спільного… Наші дві країни разом стикаються з однаковими загрозами. Сьогодні ви живете на лінії фронту, але ви не на одинці з цією проблемою”, – сказав Вілльямсон.

Ще одним важливим питанням на переговорах стало питання реформи системи освіти, адже з 2019 в Україні починається активна фаза реформ системи військової освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *