Максим Коноплястий значну частину життя працював з нерухомістю. Проте його життя різко змінила війна: у 2014-ому він добровільно пішов до військкомату. Це рішення співпало з першою хвилею мобілізації, яка і занесла чоловіка до 72-ї бригади. Воювати йому довелося у секторі Д, у місцях гарячих боїв за український кордон.

 

 Після демобілізації Максим зайнявся громадською і волонтерською діяльністю, а також вступив до ГО “Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО” та ГО ” Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій”.

 

 На думку ветерана, з його досвідом – професійним, активістським, волонтерським і бойовим, саме час у серйозну політику. Тож екс-військовий вирішив спробувати себе на виборах депутата міськради рідного ОТГ та депутата районної ради.

 

 Ветерани мають йти у владу – вважає Максим, адже атовці чітко показали, що їм небайдуже майбутнє країни, більше того – військові і добровольці завжди готові захистити Батьківщину.  Саме тому, вони не погрузнуть у лінощах і корупційних скандалах, і принесуть в політику неймовірну енергію, яку ветеранська спільнота зберегла ще з війни.

 

 Проте однієї енергії мало – потрібний конкретний план дій. І у ветерана такий є.

 

 “Основна частина моєї програми – це побудова сміттєпереробного заводу. Сьогодні у нас в місті існує величезне сміттєзвалище – в кілька шарів, спадок колишнього міського очільника”, – говорить Максим.

 

Читайте також:

Стрілянина і вибухи: СБУ затримало чорних копачів бурштину 

 

 Інше питання, яким він планує займатися – це порятунок одного з найбільших комунальних підприємств Білої Церкви. “Білоцерківводоканал” свого часу передали в концесію (тобто тимчасове користування ) ТОВ “Білоцерківвода”. У концесіонера, тобто у фірми, яка претендує на участь у конкурсі, мав бути досвід в управлінні “одного чи більше підприємств водопостачання та водовідведення щонайменше 2 роки”. Проте ТОВ “Білоцерківвода” було створене всього за кілька місяців до початку конкурсу.

 

 Мало того, у конкурсі брала участь лише одна компанія – це саме ТОВ.

 

Читайте також:

Військовослужбовцям, які стримують збройну агресію Росії, мають виплатити 250 млн. гривень «нової винагороди» 

 

Чоловік розказує: має велику програму змін:

  1. Прозоре використання та розпорядження комунального майна та земельних ділянок комунальної власності.
  2. Відстоювання та захист прав учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих захисників України.
  3. Покращення загального стану шкільних, дошкільних та позашкільних закладів освіти. А також нова, сучасна необхідна матеріальна база (обладнання) та повна укомплектованість засобів (предметів, інструментів) розвитку дітей.
  4. Екологія. Джерело життя на Землі – вода. Кожен з нас зобов’язаний підтримувати належний стан та бережливе ставлення до природних багатств, зокрема річок. Чистий беріг та очищення річки.
  5. Запровадження будівництва повноцінних бюветів на вулицях округу.
  6. Капітальний ремонт та окультурення унікальної архітектурної пам’ятки – водонапірної вежі Шухова.
  7. Встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття в кожному визначеному подвір’ї або територій міста.
  8. Сучасне освітлення прибудинкових територій.
  9. Будівництво сучасного будинку культури, Палацу спорту, Комунальної котельні та того самого сміттєпереробного заводу”.

 

Максим говорить – децентралізація дала Білій Церкві можливість.

 

І Біла Церква має нею скористатися!

 

Несміян Андрій, журналіст “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”
 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial