Бойові втрати російських військ перевищили втрати в Афганістані та двох Чеченських війнах разом узятих

  Тільки за офіційними даними за три місяці Росія втратила на україно-російській війні вже понад 30 тисяч російських солдатів тільки вбитими. Це більше, ніж в Афганістані та двох Чеченських війнах разом узятих. І це лише “підтверджені” втрати. А за неофіційними даними – кількість загиблих рашистів перевищила 35-37 тисяч. Ну, а у російських пропагандистів та МО РФ загалом – втрат немає.

   Наприкінці травня спливає визначений законодавством Росії 90-денний термін на проведення так званої “спецоперації”. Тому російські  загарбники, які “заблукали в Білорусії” і потрапили в Україну в лютому, сподіваються “законно” залишити службу. Про це свідчать їхні телефонні розмови з рідними, перехоплені СБУ.

 

  “Сказали, що заміни не буде ніякої. Ніхто нас поміняти не бажає, всі відмовляються сюди їхати. Думаю, напевно, зараз досиджу, три місяці як стукне, на*, треба якось вибиратися… Буду шукати щось на гражданці” , – каже “заблукалий” рашист своєму знайомому.

 

  Через 2 дні почнеться календарне літо. Сподіваємося, що у російських  “контрактників” вистачить розуму і сміливості відправитися додому без допомоги ЗСУ.