Ентоні Блінкен відкинув ідеї заморожування війни в Україні

  Держсекретар США Ентоні Блінкен назвав “потьомкінським миром” пропозиції Бразилії та Китаю щодо припинення війни за умови збереження існуючої лінії фронту без виведення російських військ з території України. Таку заяву держсекретар США зробив під час візиту до Фінляндії.

  “Припинення вогню просто зафіксує нинішнє становище та дозволить Путіну зміцнити контроль над захопленою територією, а потім доозброїтися та знову атакувати – це не міцний мир, це потьомкінський мир”, – заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

  Він також повідомив, що США допоможуть Україні побудувати армію майбутнього із сучасними ВПС, ППО та ПРО та іншим сучасним озброєнням. А також продовжуватиме навчати українських військових та сприятиме виробленню боєприпасів.

  “Це означає сучасні військово-повітряні сили, інтегровану протиповітряну та протиракетну оборону, сучасні танки та бронемашини, національний потенціал для виробництва боєприпасів, а також навчання та підтримку для зміцнення бойової готовності сил та техніки”, – сказав Держсекретар.

  “Кремль часто заявляв, що вони мають за силою другу армію у Світі. І багато хто повірив у це. Сьогодні багато хто вважає російську армію другою за силою в Україні. Їхнє [російське] обладнання, технології, керівництво, війська, стратегія, тактика та моральний дух – приклади провалу”, – стверджує Ентоні Блінкен, державний секретар США.

  “Разом з Україною, союзниками та партнерами ми були б готові до більш широкого обговорення європейської безпеки, що сприяє стабільності та прозорості та знижує ймовірність конфлікту в майбутньому”, – заявив Блінкен.

НАГАДУЄМО:

Президент України вважає нежиттєздатним формат 5+2 для Придністров’я (ВІДЕО)