Серед мешканців країн Країни Східної Європи, які входять до ЄС, провели опитування: їх попросили назвати винного у війні в України.


  Згідно з результатами опитування 48% угорців вважають, що винна РФ, а 19% упевнені, що це Захід “спровокував Росію”. 18% вважають, що це Україна “утискала російськомовних”.


  Рівно половина болгар винною у розв’язанні війни вважають РФ, а 26% – “Захід” та 12% – Україну. Приблизно така кількість словаків теж вважає винною РФ – 51%, 28% – “Захід”, 16% – Україну. У Румунії кожен четвертий опитаний (26%) винним за початок війни в Україні назвали “Захід”.


  Найменше вважають винною Україну в Польщі (2%), Чехії (5%), Литві (5%) та Румунії (6%). Жителі цих країн переконані в тому, що вина лежить саме на Росії: у Польщі (87%), Чехії (78%) та Литві (74%).


  Найбільша кількість тих, хто не впевнений у винності тієї чи іншої сторони (респонденти, які вказують, що вони “не знають” або “відмовляються відповідати”), – в Угорщині та Латвії (по 16%), а також у Болгарії та Литві (по 12%).

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial