Бійці Сил ТрО вже давно, як не охоронці блокпостів

ТрО

  З моменту розгортання нових бригад Сил ТрО на початку 2022 року і до сьогодні можна спостерігати унікальну еволюцію народження і становлення нового роду військ, бо злагодити таку кількість добровольців та сформувати з них боєздатні підрозділи за такий короткий проміжок часу та ще й виконуючи бойові завдання – це є унікальність нашого спротиву!

  Проте це супроводжувалось і супроводжується великою кількістю викликів. Так, ми маємо визнати, що одного бажання захищати країну замало – це лише перший, базовий рівень. Військовослужбовці мають засвоїти військові спеціальності, пройти злагодження, а командири – навчитися керувати боєм. Вчитися та вдосконалюватися повинні усі, від солдатів до комбригів.

  Сьогодні майже немає підрозділів Сил ТрО, які би не брали участі в активних боях. Це вже далеко не ті «охоронці блокпостів», якими спочатку вважали «тероборонців».

  Батальйони Сил ТрО весь час знаходяться на «нулі» вздовж усієї лінії фронту, в усіх найгарячіших точках, виконуючи одні з найскладніших завдань, при цьому захоплюючи ворожу техніку і зброю.

  Сьогоднішні бійці Сил ТрО – це втомлені, але вмотивовані солдати і офіцери, які з кращим оснащенням технікою і зброєю зможуть ще ефективніше виконувати завдання із захисту Батьківщини.

Повністю статтю можна прочитати  перейшовши за посиланням: https://tro.mil.gov.ua/…/

НАГАДУЄМО:

Дніпропетровщині відбувся Перший Регіональний ветеранський форум