У столиці з’явиться меморіальний комплекс Героїв-киян, які загинули за цілісність і незалежність України, передає НОВА.НЕТ із посиланням на Gazeta.ua.

Меморіал відкриють у 2020 році. Він буде розташований біля Національної парламентської бібліотеки, на розі вулиці Михайла Грушевського та Петровської алеї в Печерському районі. Про це говорить заступник мера столиці В’ячеслав Непоп, передають в КМДА.

“У місті встановлено меморіальні дошки, але єдиного пам’ятника ще не було, хоча в інших містах такі меморіали вже створені. Разом з матерями загиблих, представниками громадських організацій ми обговорили розташування такого комплексу. Важливо, щоб він був в центрі, щоб до меморіалу змогло прийти якомога більше людей. І таке місце було знайдено “, – пояснив В’ячеслав Непоп.

Дизайн меморіалу ще не визначили. Департамент містобудування та архітектури КМДА оголосив Всеукраїнський конкурс на кращий ескіз проекту. Реєстрація учасників буде відкрита до 15 червня, а переможців оголосять 22 серпня. Замовником є ​​комунальне підприємство “Житлоінвестбуд-УКБ”.

У декількох метрах від крайніх українських позицій на Донбасі поставили підбитий танк. Це – тимчасовий “нульовий” меморіал. У лютому 2015 року в цій бойовій машині героїчно загинули бійці.

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial