Барабани, електросковорідки та овочерізки – це саме те, що потрібно під час тривоги в укритті

  Овочерізки, електросковорідки та барабани замовила в укриття Дніпровська РДА міста Києва. Усього замовили 12 овочерізок із комплектом насадок по 132 тис. грн за штуку. електросковородка розрахована на приготування вишуканих делікатесів. І на завершення замовили ще й 306 барабанів із натуральної шкіри та 153 комплекти молоточків до них. Вартість одного барабана (без молоточків) коливається в діапазоні від 1900 до 3960 грн. за одиницю.

  12 червня 2023 року депутат Київської міської ради Леонід Ємець поінформував про витрати на побутову техніку для укриття однієї зі шкіл у Дніпровському районі Києва. За його даними, чиновники купили електросковорідку за 720 тисяч та овочерізку за 130 тисяч гривень.

  Але київські чиновники не зупинились на досягнутому і пішли ще далі. Дніпровська районна держадміністрація (РДА) у Києві закупила для укриття 300 шкіряних барабанів. Про факт закупівлі вже 14 червня повідомив то й же Леонід Ємець. За даними депутата, чиновники витратили на барабани понад 890 тисяч гривень.

  “Якщо ви думаєте, що сковорода за 720 тисяч це межа, то як вам 300 шкіряних барабанів на укриття за 890 000 грн? І знову РДА Дніпровського району. Ще раз. На укриття. Барабани. 300, майже на 1 млн грн. Тому що все інше з укриттями вже супер ок? – Запитав він.

  “Дніпровська районна державна адміністрація на чолі зі ставлеником «слуг народу» паном Бабієм замість ремонту укриттів, не придумала нічого кращого як освоїти 900 тисяч гривень на БАРАБАНАХ! … І це лише один район Києва. Уявляєте, що робиться по всій країні!?,” – написав народний депутат Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

НАГАДУЄМО:

Рашисти продовжують викрадати українських дітей