Новообраний президент Джо Байден в середу закликав Сенат Конгреса США провести процес щодо імпічменту президента Дональда Трампа, одночасно працюючи над іншими важливими для Сполучених Штатів питаннями, пише CNN

 

Раніше Байден заявив, що Трамп спровокував заворушення в Вашингтоні. А резолюція про імпічмент Трампа була затверджена конгресменами. Стаття звинувачення в ній одна — підбурювання до заколоту. Пізніше спікер Палати представників підписала обвинувальний висновок Трампу в рамках імпічменту.

 

Оголошення другого імпічменту для Трампа сталось після того, як група прихильників американського лідера-республіканця 06 січня 2021 року після мітингу в Вашингтоні увірвалася в будівлю Капітолію, де в цей час відбувалася спільна сесія палат Конгресу США. Вони мали затвердити перемогу демократа Джо Байдена на виборах президента. У засіданні оголосили перерву, поліція Капітолія евакуювала членів Конгресу з будівлі. П’ятеро людей загинули, 52 людини були заарештовані.

 

Після цього Палата представників Конгресу США хотіла передати резолюції із закликом до віце-президента Майкла Пенса, скориставшись 25-ю поправкою, усунути Трампа від влади через заворушення, що сталися 6 січня в Вашингтоні. Втім, віце-президент США Майкл Пенс відмовився відстороняти американського лідера від влади. Відтак, демократи в Конгресі США ініціюювали нову процедуру імпічменту президента Трампа.

 

Тепер питанням про винесення імпічменту повинен зайнятися Сенат, однак він не планує збиратися для обговорення будь-яких серйозних тем, які потребують голосування, до 19 січня, а президентський термін Трампа закінчується опівдні 20 січня.

 

В своїй заяві, зробленій в середу 13 січня 2021 року, Байден заявив, що голосування Палати представників “за імпічмент і залучення президента до відповідальності” було “двопартійним голосуванням членів Палати представників, які слідують Конституції і своєї совісті”. Байден хоче почати роботу по широкому спектру економічних ініціатив і ініціатив у сфері охорони здоров’я, коли він вступить на посаду на наступному тижні. Він сказав, що під час роботи над його порядком денним Сенат повинен мати можливість простежити за процесом імпічменту Трампа.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial