На території Міжвидового центру підготовки підрозділів, Київська область, проходять підготовку розрахунки гармат  2А36 “Гіацинт-Б”. Військовослужбовці 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича готуються до часті у міжнародних навчаннях Dynamic Front які відбудуться закордоном. 

 

Про це повідомляє  АрміяInform.

 

 

 

Заняття артилеристів відбуваються кожного дня до 16 години. В час, що залишився, військовій приділяють самопідготовці. Наразі вже позаду етапи індивідуальної підготовки та колективної підготовки у складі відділень і взводів – завершується етап злагодження артилерійської батареї.

 

 

 

У військовій частині підкреслюють, що і техніка, і особовий склад підрозділу за роки збройної відсічі російської агресії на Сході України побували у найзапекліших боях, тож гармати надійні — пристріляні й перевірені в бойових умовах багаторазово. Паралельно з бойовим вишколом під час підготовки до міжнародних навчань триває сезонне обслуговування техніки, тож за кордоном, попри свій солідний вік, вона матиме вигляд новенької.

 

 

 

Зараз артилеристи відпрацьовують завдання з підготовки й розгортання артилерійської батареї на місці, а також підготовки й ведення бойових дій.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial