Наприкінці 2020 року Кривоноса звільнили з посади заступника секретаря РНБО. Його туди призначав колишній президент Порошенко.

 

Головною причиною звільнення генерала Збройних сил Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони є його нелояльне ставлення до влади. Про це заявив позаштатний радник голови Офісу президента, спікер української делегації на мінських перемовинах Олексій Арестович, пише “Апостроф”.

 

Читайте:

Звільнення Кривоноса, каже Арестович, не було несподіваним і йому передувала низка подій. Кривоноса усунули з групи, яка займалася розробкою закону “Про територіальну оборону” ще рік тому – у грудні 2019 року.

 

– Весь цей час, як кажуть представники РНБО, він поводився дуже нелояльно, він не з’являвся на роботу…, – зауважив Арестович. – Секретар РНБО Олексій Данілов за кілька місяців до цього підготував подання про звільнення Кривоноса, але йому давали шанс. Коли людина працює в державному органі і критикує президента, це неділова поведінка, це неетично, – зазначив Арестович.

 

Читайте:

Сам же генерал Кривонос стверджує, що за останні півроку так і не зміг потрапити на прийом до Президента України В.Зеленського.

 

Крім того, розроблений і поданий генералом законопроєкт було «відхилено». Натомість, президент Зеленський пообіцяв до Нового року подати «свій варіант» законопроєкту про територіальну оборону. Але вже середина січня 2021 року, а свою обіцянку Володимир Зеленський так і не виконав.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial