Позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович анонсував можливий замах на вбивство журналіста Юрія Бутусова після його публікації з пострілом із гармати. Про це він написав у себе на сторінці в Фейсбук. 

 

“Ані він, ані численні співчувачі не бачать абсолютно очевидного: Бутусова заводять як сакральну жертву, вже спланували його як чергового Гонгадзе. Такими темпами йому залишається дуже недовго – рахунок пішов на дні, максимум  тижня. Його ліквідують ті, хто його й накачує”, – написав Арестович. 

 

Він також додав, що бачить у Юрія Бутусова ознаки розладу особистості. Втім, яким чином радник Єрмака встановив такий діагноз журналісту, він не уточнив. На думку Арестовича, Бутусов “вже не громадський діяч і не журналіст, а чорний пропагандист з ознаками розпаду особистості, багаторазово спійманий не просто на прямій брехні, а просто вже на людській неадекватності, зрештою, лише факт його біографії”

 

“Якщо журналіст сфотографувався зі зброєю або у формі з нашивкою – він прийняв бік і більше не може бути журналістом та висвітлювати події у конфлікті”, – наголосив радник голови Офісу президента. 

 

Арестович також повідомив, що буде прости надати Юрію Бутусову державну охорону задля його ж порятунку. 

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial