У Харкові 26-річну молодицю, яка назвавла учасників параду вишиванок неосвіченими людьми і нацистами, захейтили в Мережі. «За традицією», яка з’явилася в Україні за останній рік, Женя  попросила вибачення за те, що вона «наговорила не подумавши».

 

  Завдяки дописам і коментарям у місцевих телеграм-пабліках стало відомо, що “антипарадниця вишиванок” є колишня мешканка села Ртищівка Чугуєвського району Харківської області Євгенія Б*, 1995 року народження. Дівчина навчалася в Харківському Національному Університеті ім. Каразіна на факультеті міжнародних відносин, але навчання не закінчила, і диплом не отримала, пишуть користувачі соцмереж. В Getcontact вона підписана як “Женя відпочинок”, “Женя массаж”, “Женя хостес”, і тому подібне.

 

  Євгенія Б* під час спілкування із блогером Андрієм Луганським відмовилася відповідати на запитання «Чий Крим?», «Чи Путін – вбивця?», «Росія – країна агресор?». Вона продовжує вважати, що люди, які взяли участь у харківському «Параді вишиванок», проплачені. Молодиця вважає себе постраждалою через те, що озвучила свої думки “на камеру”. Більш детально із змістом розмови Андрія Луганського і Євгенії Б* можна познайомитись, перейшовши за посиланням:

 

 Після спілкування із блогером, Женя записала відео «із вибаченням», яке опублікував Telegram-канал «Харків 1654». З ним теж можна ознайомитися перейшовши за посиланням:

 

https://t.me/kharkiv_1654/16867

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial