В умовах карантину, що обмежують можливість закордонних відряджень, ДП «Спецтехноекспорт» і ДП «Антонов» провели онлайн-демонстрацію з цеху, де на замовлення Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу будують літак Ан-178. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

 

«Два місяці тому ми виконали кінцеве стапельне складання фюзеляжу цього АН-178 для Національної поліції Перу. Після цього були проведені роботи по остаточного складання планера літака. Виготовлено та встановлено такі агрегати, як хвостове оперення, центроплан, консольні частини крила. Кесон крила пройшов випробування на загальну герметичність. Розпочато монтаж систем, в тому числі системи кондиціонування і протипожежної системи» – повідомив І.О. генерального директора ДП «Антонов» Сергій Бичков.

 

Від української сторони у відеоконференції взяли участь представники ДП «Антонов» і ДП «Спецтехноекспорт», Міністерства закордонних справ України та посольства України в Перу.

 

Перу представляли керівники Управління по адміністративним і фінансовим питанням Міністерства внутрішніх справ Перу, Національної поліції Перу, Офісу з питань стратегічних закупівель управління авіації Національної поліції Перу.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial