Американський художник заявив, що хоче купити у РФ Леніна, бо Росія – це імперія

У США зібрали 50 мільйонів доларів на покупку тіла Володимира Леніна – про це виданню РІА Новини повідомила прес-служба художника Девіда Датуна, ініціатора придбання.

 

За словами художника, його ініціатива зустріла широку підтримку серед американців і росіян. За словами Датуна, за добу після оприлюднення пропозиції з ним зв’язалися десятки бажаючих виступити співінвесторами – разом вони можуть зібрати більше 50 мільйонів доларів.

 

Читайте також:

 

У мережі з’явилася яскравий і неполіткоректний комікс-інструкція “Як роздягнути твою крихітку” 1969 року до гвинтівки М16А1

 

https://www.instagram.com/p/CFN9ee3hNnl/

 

Детальніше про ініціативу Датун розповів в першому своєму зверненні до росіян. Муміфіковане тіло Леніна він хоче перевезти в США, де для нього побудують копію Мавзолею. Сенс арт-об’єкту він пояснює “значними змінами в США, які виражаються в русі суспільства до соціал-комуністичних перетвореннь”. Він написав, що “американці втомилися від політики агресивного капіталізму, в рамках якої вони змушені все життя виплачувати кредити і не мати вільного доступу до медицини “.

 

Художник також заявив, що «Росія – вже давно імперія зі своїм імператором. Америка ж рухається в бік комунізму і соціалістичних ідей ».

 

За тіло вождя Датун пообіцяв віддати «будь-які гроші» – мільярд доларів і більше.

 

Нагадаємо:

 

ОБСЄ: бойовики використовують перемир’я, щоб мінувати дороги