Американський генерал закликає готуватися до наступу РФ вже цього літа

Колишній командувач військами США в Європі Фредерік “Бен” Ходжес вважає, що Російська Федерація не відмовилася від агресивних планів щодо України. Під час проведення конференції від Німецького фонду Маршала у Вашингтоні він заявив, що Росія не перестане дестабілізувати ситуацію поблизу українських кордонів, незважаючи на нинішні санкції Заходу, “поки її не зупинять”. 

 

Запад может не ответить на агрессию Москвы этой осенью, - Бен Ходжес -  портал новостей LB.ua

 

Як повідомляє портал  “Ліга”, Ходжес впевнений, що росіяни не тільки не відступляться від агресивної поведінки і експансії, а й підуть вперед: “І я вважаю, що, на жаль, саме це буде відбуватися в Україні влітку. Влітку буде гаряче. І не лише через погоду. Зокрема, навколо Азовського моря”.“Так, Альянс став міцнішим. Ми захистили себе краще всередині НАТО і ввели санкції, але ми точно не змінили поведінку Кремля, який з 2008 року (в Грузії) робить те, що робить. Я думаю, що вони зупиняться лише, коли їх зупинять”, – підкреслив генерал-лейтенант армії США у відставці.Ходжес заявив, що незважаючи на заяви Кремля про відвід накопичених навесні поблизу України сил, “ніхто вище сержанта за рангом ні на секунду не вірить в це”.

 

“Думаю, вони не відмовилися від планів на Маріуполь і Бердянськ. Одеса також в “меню”; можливо, не в цьому році, але в наступному. Залежить від їх впевненості. Поки що вони мають рацію, коли вірять в те, що ми нічого не зробимо у відповідь. Це виклик нам. Переконати їх, що ми готові”, – сказав військовий експерт з євробезпеки.

 

Він поскаржився на те, що “занадто багато” політиків в Берліні, Парижі, Брюсселі, Гаазі “і навіть Вашингтоні” вважають, що ситуація в чорноморському регіоні їх не стосується, що “це російське, немає сенсу влазити в конфлікт”.

 

“Ніхто не бажає конфлікту з РФ. Ніхто. Але найкращий спосіб не отримати його – дуже чітко дати їм зрозуміти, що ми готові до конфлікту і до того, щоб розвалити їх, якщо буде потрібно”, – підкреслив Ходжес.

 

Нагадуємо: