Американський генерал прокоментував побоювання представників Демократичної партії щодо того, що нинішній президент Дональд Трамп відмовиться віддавати крісло мирним шляхом у разі програшу на виборах. Попри це, сам армієць відзначив, що армія у такому разі не буде допомагати відновити конституційний лад.

 

 Генерал-лейтенант Х.Р. Макмайстер відзначив: «Ми повинні вимагати, щоб наші лідери відновили довіру до наших демократичних принципів, інститутів і процесів, і, звичайно ж, відповідальність за забезпечення виборчого процесу несе адміністрація». Він додав, що «всередині цієї адміністрації була проведена велика робота, щоб зробити це після уроків виборів 2016 року».

 

 Проте на питання, яку роль гіпотетично гратимуть військові, якщо Трамп програє вибори і відмовиться поступитися кандидатуру від демократів Джо Байдена в листопаді, Макмастер відповів: «Абсолютно ніякої ролі».

 

 Він підкреслив, що «військові не повинні мати нічого спільного з політикою і не повинні мати нічого спільного навіть з розмовами про переход між адміністраціями».

 

 «І ті, хто припускає, що військові будуть грати будь-яку роль в перехідний період, вони настільки ж безвідповідальн І я чув деякі коментарі, наприклад, віце-президента Байдена, не в останні дні, а набагато раніше і», – додав армієць.

 

Нагадаємо:

Трамп і Дуда обговорили збільшення військової присутності США у Польщі

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial