Американські військові відповіли Дмитру Медвєдєву

  Американські військові відповіли “запасному президенту” РФії Дмитру Медвєдєву на його погрози застосувати ядерну зброю. Вони в Твіттері розмістили фото атомного підводного ракетоносця США, які, як правило, приховують від широкого загалу.


  Командування збройних сил США, як і більшість військових, які добре знають свою справу, під фото розмістили невелике пояснення: “Корабель Судного дня” знаходиться у міжнародних водах Аравійського моря”.


  На фото зображено американський підводний човен класу “Огайо”, на його борту якого знаходяться 24 міжконтинентальні балістичні ракети з 12-ма ядерними боєголовками, що розділяються, на кожній. Тобто – 24 потрібно помножити на 12… І  таких 14 підводних човнів перебувають у постійному русі десь у Світовому океані.


  Російські пропагандисти вихваляються, що ядерні ракети долетять до США за 1 годину. Але доки вони летітимуть, Росія може просто припинити своє існування. Було б дуже доречно, якби хтось спробував пояснити це Дмитру Медвєдєву перед тим, як він вирішить опохмелитись.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова