Алжир отримає нові російські винищувачі за секретною схемою

Ввидання РФ “Жуковські Вісті” заявило, що ВПС Алжиру отримає шість нових російських винищувачів Су-34 до кінця 2021 року. 

 

У статті “Плани на 2021 р військового сектора авіапромисловості Росії” журналісти пишуть наступне: “Передбачається, що у 2021 році на НАЗ Новосибірський авіазавод ім. В. П. Чкалова побудують перші машини Су-34Е для ВПС Алжиру. ВПС Алжиру замовили по 14 бомбардувальників Су-34Е».

 

За деякими даними галузевих видань в січні 2021 року розпочалося виробництво першої партії з шести Су-34 для Алжиру. Ця партія повинна бути готова до кінця 2021 року і має використовуватися для навчання алжирських пілотів (інструкторів) і обслуговуючого персоналу. Навчання розпочнеться в Росії з початку 2022 року. Решта, загалом, чотирнадцять Су-34 будуть поставлені в 2022 і 2023 роках.

 

Офіційного підтвердження даної інформації поки немає. Не виключено, що контракт буде релізовуватися за «єгипетським сценарієм»: офіційного підтвердження не буде, але літаки будуть поставлені, а пілоти тренуватимуться в РФ на власних літаках

 

Нагадаємо: