Акція протесту “АВАКОВ МАЄ ПІТИ” (Відео)

Сьогодні, 05 червня 2020 року,  Спілка ветеранів АТО, Правий Сектор, Фрайкор та громадські організації міста Харкова та Харківської області, звернулись до депутатів Харківської обласної ради з проханням ініціювати звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України з вимогою звільнити Арсена Авакова з посади Міністра МВС. Текст звернення було передано Голові Харківської обласної Ради Чернову Сергію Івановичу.

 

На сьогоднішній момент в області та в країні загалом можна констатувати факт критично низького рівня довіри до поліції та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Це пов’язано з провалом реформи МВС, у тому числі провалом переатестації співробітників МВС, що призвело до величезного рівня корупції в цій структурі та її неспроможності підтримувати належним чином правопорядок та розслідувати злочини. А також в намаганні політичного переслідування ветеранів війни за Незалежність. Структура МВС почала зростатися зі злочинними організаціями, одним із наслідків яких були нещодавні події в місті Бровари та в інших містах України.

 

Ветерани тримали в руках плакати “Free #Reef” на підтримку Андрія Антоненко – одного з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

 

НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС