Акторка із серіалу “Слуга народу” отримала звання “Заслужений лікар України” і заробила 18 мільйонів гривень за півроку на державних закупівлях

Президент України Володимир Зеленський присвоїв почесне звання “Заслужений лікар України” Оксані Обертинській, яка грала епізодичну роль президентського психолога в серіалі “Слуга народу”. Про це повідомляє УНН з посиланням на Указ Президента України “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника” аж від 19 червня 2020 року.

 

Це саме та Оксана Обертинська, яка зіграла психолога кіношного президента, якого зіграв Володимир Зеленський в серіалі “Слуга народу”. Навесні 2020 року, як раз у розпал пандемії COVID-19, кіношна лікарка в реальному житті стала експерткою МОЗ і консультантом Офісу Президента з питань вірусології. А вже в червні отримала почесне звання “Заслужений лікар України” з нагоди Дня медичного працівника.

 

Буквально за кілька місяців після цього “заслужений лікар України” стала співзасновницею ТОВ “Центр молекулярної діагностики”, яке всього за декілька місяців діяльності “заробило” аж 18 млн грн на державних закупівлях — без конкурсу і за спрощеною процедурою. Компанія Обертинської постачає в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори та інші товари “ковідного” спрямування.

 

Журналісти УНН звернулись до експертки МОЗ Оксани Обертинської з проханням прокоментувати, чи не пов’язана її стрімка кар’єра у сфері охорони здоров’я і бізнесові успіхи з тією епізодичною роллю у серіалі “Слуга народу”. Але заслужений лікар України відмовилась якось коментувати свої зйомки у серіалі “Слуга народу”.

 

“Ні, у мене немає коментаря. Я лежу під крапельницею. Мене ваш УНН затрах….в. Тому я попрошу мені більше не телефонувати”, — зазначила консультантка Офісу Президента.

 

УНН  вважає також за потрібне нагадати, що напередодні нового року комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня” уклало договір з фірмою Оксани Обертинської на закупівлю ПЛР-обладнання в “Центру молекулярної діагностики” на суму 5 950 000 грн. При цьому тендер проводився також за спрощеною процедурою і з єдиним підприємством-учасником.